P.W. BIBMOT BIK SP. J.

Umowa serwisowa

Easy Service

Umowy serwisowe Nasze umowy serwisowe są stworzone tak, by dopasować się do każdej z Twoich potrzeb. Wybierz swoją i jedź spokojnie. Twoja umowa zapewni Ci bezpieczeństwo.

Dla nowego samochodu

Umowy Serwisowe dla klientów indywidualnych

Zapewnij długie życie Twojemu nowemu Renault.

Zamierzasz kupić Renault lub właśnie to zrobiłeś? Twój samochód jeszcze nie przeszedł pierwszego przeglądu i nie upłynęło 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji? Wybierz nasz umowę serwisową Easy Service! Ustal czas trwania między 48 a 60 miesięcy i liczbę kilometrów, zgodnie z Twoimi zwyczajami jazdy. Następnie, to Renault zajmie się wszystkim. Umowa serwisowa to gwarancja spokoju na lata dzięki naszym profesjonalnym pracownikom w sieci Autoryzowanych Partnerów Renault. Umowa serwisowa daje Ci pełną kontrolę nad budżetem obsługi swojego samochodu. Masz wtedy przyjemność korzystania z samochodu regularnie kontrolowanego i utrzymywanego w doskonałym stanie przez naszych techników z sieci Renault. Umowa serwisowa jest przypisana do danego samochodu. Jeśli zdecydujesz się sprzedać swoje auto, zrobisz to łatwiej i korzystniej, ponieważ ma wyższą wartość rynkową!

 

WARUNKI OGÓLNE


Easy Service dla klientów flotowych

Rozwiązania dostosowane, by utrzymać Twój park samochodowy w dobrym stanie technicznym przez cały okres eksploatacji!

Jako właściciel parku samochodowego masz świadomość z jakimi nakładami finansowymi i sprawnym zarządzaniem wiąże się jego utrzymanie. Sprawdź umowy serwisowe dla klientów flotowych!

WARUNKI OGÓLNE