P.W. BIBMOT BIK Sp. J.
ul. Przemysłowa 61
39-300 Mielec

Blacharnia

Dział blacharni i lakierni P.W. BIBMOT świadczy usługi w zakresie napraw powypadkowych pojazdów na koszt firm ubezpieczeniowych i koszt klienta, a także napraw pojazdów z tytułu zużycia eksploatacyjnego nadwozi ,oraz tuningu pojazdów osobowych, dostawczych i motocykli.
Jako warsztat blacharsko-lakierniczy posiadamy umowę o współpracy z:

  • TUO AVIVA,
  • PZU S.A.,
  • TUiR WARTA,

a także prowadzimy naprawy na koszt innych firm ubezpieczeniowych również w formie rozliczeń bezgotówkowych.

View the embedded image gallery online at:
http://renault.bibmot.pl/blacharnia#sigProGalleriab781e93343

      Dysponujemy odpowiednią kadrą i zapleczem technologicznym, aby przeprowadzić naprawę powypadkową w pełnym zakresie, tj. blacharstwo, lakiernictwo, diagnostyka komputerowa, diagnostyka zawieszenia, pomiary i regulacja geometrii, napełnianie klimatyzacji. Wspomniane wyposażenie warsztatowe stawia nas w rzędzie warsztatów uznawanych przez firmy ubezpieczeniowe i honorowanych przez serwisy producentów samochodów.

Do napraw blacharskich dysonujemy ramą naprawcza i dozerem. Lakierowanie odbywa się w komorze lakierniczej z użyciem materiałów renomowanej firmy SPIES HECKER lub IXELL - RENAULT za pomocą baz wodorozcieńczalnych. Jeśli masz uszkodzony samochód - zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy krótkie terminy, wysoką jakość napraw i przystępne ceny (oczywiście z możliwością negocjacji).

View the embedded image gallery online at:
http://renault.bibmot.pl/blacharnia#sigProGalleriae2890f2072

    Wykonujemy zabudowę pojazdów specjalistycznych pożarniczych na bazie nowych samochodów Renault Trafic oraz Renault Master - zabudowa kontenerowa na podwoziu z kabiną. W uzgodnieniu z zamawiającym wykonujemy zabudowę na samochodach pożarniczych dodatkowego wyposażenia specjalistycznego np. wyciągarka, maszt pneumatycznie wysuwany z najaśnicami, agregat szybkiego natarcia, nożyce hydrauliczne, agregaty tlenowe, pompy, agregaty prądotwórcze i inne rodzaje wyposażenia specjalistycznego. Wykonujemy również zabudowę pojazdów specjalistycznych pożarniczych na samochodach klientów.

 

View the embedded image gallery online at:
http://renault.bibmot.pl/blacharnia#sigProGalleriaa3b73503a0

Na wykonywanie zabudów specjalistycznych pożarniczych nasza firma posiada aktualne świadectwo dopuszczenia CNBOP w Józefowie.
Świadczymy również usługi lakierowania konstrukcji stalowych za pomocą farb chemoutwardzalnych.
Nasz dział blacharsko-lakierniczy mieści się w naszym obiekcie przy ulicy Przemysłowej 61 (Serwis FIAT)
Bezpośredni numer tel. 17 774 58 16

View the embedded image gallery online at:
http://renault.bibmot.pl/blacharnia#sigProGalleriafb374b218b