STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW
ul. Przemysłowa 61, 39-300 Mielec
tel. 17 774 58 15, fax. 17 788 71 95
kom. 600 025 078
mail: allegro@bibmot.pl

Godziny otwarcia:
pon - pt: 7.00 - 16.00
sobota tylko II każdego miesiąca: 8.00 - 12.00

     

Stacja demontażu pojazdów

Zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty wprowadzające do 1000 samochodów w ciągu roku w ramach zapewnienia sieci zbierania pojazdów. Szczegóły pod podanymi numerami telefonów.

Stacja Demontażu Pojazdów firmy Bibmot działa na podstawie aktualnego zezwolenia Wojewody Podkarpackiego w zakresie demontażu i złomowania pojazdów.

Do naszej stacji przyjmujemy wszystkie pojazdy- osobowe, ciężarowe, motocykle, itd., których stopień zużycia lub też stan techniczny sprawiają, że nie nadają się one do dalszej eksploatacji lub ich dalsze używanie jest niebezpieczne. Skupujemy zarówno pojazdy całe jak i uszkodzone czy mocno zaniedbane. Na podstawie realnej wartości samochodu dokonujemy rzeczowej i profesjonalnej wyceny. Jako profesjonalnie działająca Stacja Demontażu Pojazdów płacimy za każdy kompletny pojazd.

W razie potrzeby zapewniamy bezpłatny transport pojazdów do naszej firmy!

Mając na uwadze aspekty ekologiczne oraz dbałość o środowisko naturalne, każdy trafiający do nas pojazd przechodzi przez wszystkie etapy demontażu z należytą starannością i ostrożnością, zwłaszcza w przypadku materiałów szkodliwych. Odpady niebezpieczne takie jak: akumulatory, oleje, zużyte ogumienie magazynowane są w odpowiednich warunkach, a następnie przekazywane do wyspecjalizowanych firm zajmujących się ich utylizacją i przetwarzaniem.

Wymontowane części zostają poddane dokładnej ocenie i selekcji, tylko te które zostały uznane za pełnowartościowe trafiają do dalszej sprzedaży. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu części używane do wielu marek i typów samochodów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Oddanie samochodu do stacji demontażu pojazdów jest jedynym legalnym sposobem na pozbycie się starego samochodu.

Galeria

View the embedded image gallery online at:
http://renault.bibmot.pl/wiecej/sdp#sigProGalleria6edb7d4b06